Bannerová slepota

Pojem bannerová slepota se používá u reklam, kdy uživatelé dostatečně nevidí reklamu a nebo reklamní sdělení.

Lidé jsou již naučeni kliknout na křížek a zavřít reklamu aniž by si ji přečetli a nebo kliknout na tlačítko přeskočit reklamu aniž by viděli celou celou vteřinu.

Tento pojem se nepoužívá pouze u online reklamy, ale je možné se s ním setkat v outdoorové reklamě, kdy lidé ignorují billboardy či poutače. Denně můžeme vidět až několik tisíc reklam a zaznamenáme pouze několik z nich.

AR In-Store reklama u MAC Cosmetics

MAC Cosmetics In-Store reklama

Společnost ModiFace vytvořila pro MAC Cosmetics virtuální zrcadlo, kde si ženy mohou vyzkoušet, jak na nich bude vypadat make-up aniž by si ho musely na sebe nanášet.

MAC se tím snaží získat zákazníky do obchodu, kdy ostatní společnosti využívají virtuální realitu zejména v mobilních aplikací. Pro zákazníky je to získání času, kdy mohou během chvilky vystřídat několik make-upů a nemusí se bát, že si zničí pokožku.

Novinka v MAC Cosmetics je zatím dostupná pouze v obchodech v USA.

Zdroj / foto: MarketingDive

Influencer marketing

Influencer marketing

Potřebujete propagovat váš produkt na sociálních sítích a myslíte si, že nejlepší budete oslovit influencery na sociálních sítích Facebook, Twitteru, Instagramu nebo Pinterestu? Jednou z možností je influence marketing, kdy v rozhodování mnoha lidích lidé dají na to, v kterém obchodě jim doporučí koupit si rtěnku jejich oblíbená youtuberka a jakou hru si mají koupit zas od jiného youtubera.

Číst více

Přehled emailingových programů

Emailing

Vybrat ten správný program emailing není snadné. Vždy záleží na požadavcích, které máte.

Seznam programů pro emailingový marketing

  1. Mailchimp
  2. Constant Contact
  3. Active Campaign
  4. Aweber
  5. emma
  6. iContact
  7. Mad Mimi
  8. sendinblue
  9. infusion soft
  10. GetResponse

Na co si dát pozor při výběru. Podívejte se, jak velkou máte databázi a kolik emailů budete měsíčně podívat. Jednotlivé emailingové služby nabízejí většinou dva typy služeb: měsíční platby a předplacené služby. Pokud je velikost vaší databáze 5000 uživatelů, řekněte si, kolik emailů jim budete posílat.

Číst více

1 2 3 4