Optimalizace pro Twitter

Optimalizace pro Twitter

Od roku 2006 si dokázal vytvořit 200 miliónů aktivních uživatelů a celkově 400 miliónů uživatelů. Na Twitteru jsou známé osobnosti – podnikatelé, sportovci, politici i velké nadnárodní firmy. Všichni udělají několik set miliónů tweetů za den. Tyto tweety dokáží ovlivnit veřejné mínění, zlepšit reputaci značky i zvýšit návštěvnost vašeho webu.

Trendy na Twitteru

Twitter je výborný v tom, že máte přehled o aktuálním dění ve světě i v oboru. Stačí přes vyhledat nějkou frázi a v reálném čase dostanete výsledky na váš dotaz. Co hledají ostatní můžete zjistit na interaktivní mapě Twitter trendů.

Optimalizace pro Twitter

Obsah tweetu

Potřebujete zvýšit návštěvnost vašeho webu? Pište o tom, co se děje. Twitter je jiná síť než Facebook, takže nepropojujte tyto dvě sítě – píšete pro rozdílná publika, i když s často stejným cílem. Přidání hashtagu, který je aktuálně v trendech vám může pomoci zvýšit návštěvnost profilu. Důležité je originalita, unikátnost vašeho tweetu.

Propagace značky

Chcete-li zvýšit povědomí o vaší firmě nebo vašem novém produktu, využijte Twitter jako nástroj. Prolinkujte váš profil s ostatním sítěmi a navažte vztah s vašimi followery. Zjistěte si od nich jejich názor na váš produkt a buďte s nimi v kontaktu. Získáte nejen zpětnou vazbou a komentáře, ale i zmínky (mentions) o vašem produktu.

Optimalizace pro Twitter
Infografika Twitteru – http://pinterest.com/pin/60587557456963237/

Napsat komentář